CURS TRACTORIST

Grupul de Actiune Locala Campia Brailei organizeaza curs de  tractorist-rutierist ( categoria TR)

Pret-1.700 lei / pers.
     Durata curs- minim 7 saptamani- (54 ore legislatie, condus 36 ore)
     Grupa de minim 15 participanti
     Dosarul de inscriere curs va cuprinde: 1.test psihologic
                                                                   2.fisa medicala
                                                                   3.copie C.I.
                                                                   4.cazier
                                                                   5.taxa permis
     Putem asigura sustinerea cursului in comuna dvs pentru o grupa de minim 15 cursanti intr-o locatie oferita de dvs.
     In cazul in care sunteti interesati, sa ne comunicati un nr aproximativ de cursanti pana la data de 15.11.2023.
    Cu stima,
    Presedinte GAL Campia Brailei